Fujitsu klima servisleri şehrin tüm noktalarında faaliyet göstermektedir. Servisimiz alanında uzman kadrosu ile müşterilerine profesyonel çözüm üretmektedir. Sürekli kendini geliştirip teknolojiyi yakından takip eden firmamız fujitsu Profesyonel klima servisleri olarak tüm sorunlarınıza çözüm olacak nitelikte ve tam donanımlıdır.

Arızaların giderilmesinde profesyonel çözüm noktanız olan fujitsu klima teknik servisleri ile klimanızın tüm montaj, bakım ve onarım hizmetlerini yaptırabilirsiniz. Fujitsu klima servisleri yedek parça değişimi ve işçilik hususlarında 1 yıllık garanti vermektedir.

Servisimiz kredi kartı ile kapıda ödeme imkânı sunarak müşterilerin istekleri doğrultusunda sürekli kendini güncellemekte ve yeniliklere adım atmaktadır. Klimanızdan yeterli performans alamıyorsanız fujitsu klima servisleri ile bakım yaptırabilir ve cihazınızın ömrünü uzatırken aynı zamanda daha verimli çalışmasını da sağlayabilirsiniz.

Satış sonrasında verdiğimiz profesyonel hizmet ile müşterilerimizin tüm sorunlarına çözüm bulmaktayız. Fujitsu klima servis, bakım ve montaj hizmetlerinin bütününü müşterilerine en hızlı bir biçimde ulaştırmaktadır. Bize ulaşmak için 444 5 316 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.