TEKNİK SERVİS KAPINIZA KADAR GELMEKTEDİR

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisi olan Fujitsu firması Japonya’da 1935 yılında kurulmuş ve tüm dünyaya yayılmıştır. Çok çeşitli teknoloji ürünleri üreten firma dünya üzerinde 100’den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. Türkiye’de firmanın faaliyette olduğu ülkeler arasındadır. Ürünlerinde garantiyi önemseyen bir markadır. Fujitsu teknik servisleri ülke genelinde yaygın olarak bulunmaktadır.

Fujitsu markası pek çok ürün çeşidinde faaliyeti olan bir markadır. Acil servis ihtiyacınızda kolaylıkla bulabileceğiniz teknik servis potansiyeline sahiptir. Sunucular, masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar, plazma ekranlar, klimalar, yazıcılar gibi pek çok teknolojik üründe üretim yapan firma bu ürünlerinde teknik servis hizmeti de sunmaktadır. Arızalanan ürün için firmanın yardım masalarına ulaşarak destek talebinde bulunulabilmektedir. Telefon ile çözümlenemeyen bir sorun olduğu takdirde cihazınız sizden alınacak ve tamir edilmek üzere tamir merkezlerine götürülecektir. Cihazınız tamir merkezinden 50 km ya da 1 saatlik mesafeden daha uzakta olmadığı takdirde servis sizin bulunduğunuz yere gelip cihazını tamir edecektir. Cihazın yerinde tamiratı mümkün değilse Fujitsu teknik servisi tarafından tamirat merkezine götürülmektedir. Cihazınızın garanti süresi bitmedi ise gerekli malzemeler ya da yedek parça temini, işçilik ve nakliye masrafları firma tarafından karşılanmaktadır. Kapınızdan alınan cihaz tamirat bittiğinde yine kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir.

Firma ürettiği ürünlerin kalitesine güvenmektedir. Olası arızalanmalar ya da sürüm güncellemeleri gibi durumlar içinse yurt çapında geniş bir Fujitsu teknik servis ağı bulundurmaktadır.